Kariéra

S&P Broadcasting a.s. je český a slovenský provozovatel televizního vysílání a mediálních služeb. S&P Broadcasting zahrnuje v současnosti portfolio dvou televizních kanálů: MŇAM a MŇAU TV. V plánu společnosti je spuštění dalších specializovaných kanálů: KUTIL TV, MUDR TV, TRHÁK TV a Z24. Do našeho týmu hledáme výkonnou asistentku vrcholového vedení společnosti.

Náplň práce:

  • Organizace kalendáře a sjednávání schůzek
  • Vyplňování smluv
  • Rozdělování priorit pracovních úkolů
  • Řešení ad-hoc aktivit
  • Organizace služebních cest, rezervace letenek, hotelů, apod.
  • Správa databází
  • Různé administrativní úkoly (rezervace restaurací, hotelů, apod.)
  • Plánování pracovní agendy CEO, včetně osobních záležitostí (lékařské návštěvy, servis vozu, soukromé účtenky, smlouvy apod.)

Požadavky:

  • Spolehlivost a diskrétnost (přístup k důvěrným informacím)
  • Čeština (nebo Slovenština) a Angličtina plynule
  • Znalost Google Docs a celého Office a Gmail Suite
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti a umění vytvářet vztahy
  • Organizační schopnosti
  • Efektivní řešení problémů
  • Schopnost rychlého řešení věcí a jejich dotáhnutí do konce
  • Cit pro detail

Nabízíme:

  • zajímavou a motivující práci na plný úvazek či na IČO
  • firemní počítač
  • služební mobil s neomezeným tarifem a velkorysým datovým balíčkem
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaje, ovoce, zelenina, cukrovinky)
  • možnost sportovních aktivit – jóga, basketbal přímo na pracovišti
  • společné pondělní snídaně
  • kreativní prostředí v moderních nezávislých TV studiích
  • pracoviště na Praze 9 – Vysočanech oceněné Grand prix Národní cenou za architekturu
  • dog-friendly office
  • flexibilní rozvržení pracovní doby i občasná možnost práce z domova

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zasílejte své životopisy a motivační dopisy na email: nada@spbroadcasting.com

S&P Broadcasting a.s. je český a slovenský provozovatel televizního vysílání a mediálních služeb. S&P Broadcasting zahrnuje v současnosti portfolio dvou televizních kanálů: MŇAM a MŇAU TV. V plánu společnosti je spuštění dalších specializovaných kanálů: KUTIL TV, MUDR TV, TRHÁK TV a Z24. Hledáme posilu do našeho administrativního týmu.

  • objednávky kancelářského zboží a občerstvení
  • jednání s dodavateli, úklidovou službou
  • přijímání klientů, nabídnutí občerstvení
  • přebírání i odesílání pošty
  • skenování a zakládání smluv do šanonů i na drive
  • aktualizace tabulek, kontaktů
  • přehled dovolených
  • zpracování inzerátů na nové pozice
  • péče o zaměstnanecké smlouvy
  • péče o čistotu kanceláře a starost o květiny
  • organizace volnočasových aktivit kolegů (přípitky, jóga, basketbal)
  • správa vstupních karet, bezpečnosti a pořádku prostor
  • implementace kancelářských procedur a administrativních systémů
  • práce s G-Suite a MeisterTask

Požadavky:

  • plynulá znalost angličtiny
  • spolehlivost a diskrétnost – často se při práci dostanete k citlivým údajům
  • komunikační schopnosti, vstřícné a milé jednání
  • organizační dovednosti
  • umění řešit problémy
  • dokázat uvést věci do pohybu a dokončit je
  • plánování rozpočtu
  • zaměření na detail
  • znalost nástrojů Googlu

Nabízíme:

  • pracoviště na Praze 9 – Vysočanech oceněné Grand Prix Národní cenou za architekturu