Osobnosti

Chlap za plotnou

Martin je živel, upovídaný, před kamerou si lebedí. S ním si v kuchyni užijete spoustu zábavy! Vaří nejraději těstoviny a jídla s vůní Itálie. Kromě toho má spoustu nápadů na pokrmy, které nadchnou i ty nejmenší.

Tetovaný chef

S Markem, který má velkou zálibu v tetování, si pochutnáte na středoevropské kuchyni. Marek věří, že v jednoduchosti je krása a jde mu zejména o kvalitu. Svěží, lehké, moderní pokrmy v atraktivním provedení bude provázet zajímavými kulinářskými tipy a nápady.

Sladká Adie

Adie miluje pečení a design. A protože v obojím vyniká, můžete se v jejím podání těšit na nejlahodnější sladkosti ladící oku. S jejími recepty máte postaráno o ty nejoriginálnější dezerty.

Veget s Klárkou

Klářinou vášní je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel. Nechte svou kuchyni provonět smoothies, arašídovým máslem nebo noky ze sladkých brambor.

Láďův Orient Express

Láďa vaří hlavně asijská jídla, má rád ostré koření a chilli papričky. A stejně tak i ostré nože, které má vytetované na paži. Ve své show se s vámi podělí o bohaté zkušenosti s přípravou exotických pokrmů. Jeho specialitou jsou Dim Sum knedlíčky, dělané na páře, které si určitě zamilujete.

Lukovo spokojídlo

Lukovo spokojídlo

Luke je Angličan, který vlastní “street food truck”. V něm cestuje po různých festivalech a dalších místech a seznamuje Čechy s tradiční karibskou kuchyní. Ve své show se zaměří na přípravu jednoduchých, rychlých receptů, které rád vylepšuje použitím neobvyklých surovin. Luke je zábavný chlapík, který vás pobaví nejen svými zábavnými historkami.

Pravá Itálie s Riccardem

Show s názvem Pravá Itálie s Riccardem nabídne divákům exkluzivní pohled do zákulisí Riccardových italských restaurací a bistrotéky Riccarda Lucqueho a ukáže jejich každodenní ruch. Představí jejich šéfkuchaře s týmy, italské dodavatele a nejoblíbenější pokrmy a recepty. Jaká byla Riccardova cesta k úspěchu? Sledujte na Mňam TV každou sobotu v 17:30.