Osobnosti

Pravá Itálie s Riccardem

Show s názvem Pravá Itálie s Riccardem nabídne divákům exkluzivní pohled do zákulisí Riccardových italských restaurací a bistrotéky Riccarda Lucqueho a ukáže jejich každodenní ruch. Představí jejich šéfkuchaře s týmy, italské dodavatele a nejoblíbenější pokrmy a recepty. Jaká byla Riccardova cesta k úspěchu? Sledujte na Mňam TV každou sobotu v 17:30.

Chlap za plotnou

Martin je živel, upovídaný, před kamerou si lebedí. S ním si v kuchyni užijete spoustu zábavy! Vaří nejraději těstoviny a jídla s vůní Itálie. Kromě toho má spoustu nápadů na pokrmy, které nadchnou i ty nejmenší.

Tetovaný chef

S Markem, který má velkou zálibu v tetování, si pochutnáte na středoevropské kuchyni. Marek věří, že v jednoduchosti je krása a jde mu zejména o kvalitu. Svěží, lehké, moderní pokrmy v atraktivním provedení bude provázet zajímavými kulinářskými tipy a nápady.

Sladká Adie

Adie miluje pečení a design. A protože v obojím vyniká, můžete se v jejím podání těšit na nejlahodnější sladkosti ladící oku. S jejími recepty máte postaráno o ty nejoriginálnější dezerty.

Veget s Klárkou

Klářinou vášní je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel. Nechte svou kuchyni provonět smoothies, arašídovým máslem nebo noky ze sladkých brambor.

Láďův Orient Express

Láďa vaří hlavně asijská jídla, má rád ostré koření a chilli papričky. A stejně tak i ostré nože, které má vytetované na paži. Ve své show se s vámi podělí o bohaté zkušenosti s přípravou exotických pokrmů. Jeho specialitou jsou Dim Sum knedlíčky, dělané na páře, které si určitě zamilujete.

Lukovo spokojídlo

Lukovo spokojídlo

Luke je Angličan, který vlastní “street food truck”. V něm cestuje po různých festivalech a dalších místech a seznamuje Čechy s tradiční karibskou kuchyní. Ve své show se zaměří na přípravu jednoduchých, rychlých receptů, které rád vylepšuje použitím neobvyklých surovin. Luke je zábavný chlapík, který vás pobaví nejen svými zábavnými historkami.